We hebben helaas nog geen technische specificaties van de 433.
Overige machines in deze serie:
Er is een <strong>tiental</strong> leden die ervaring blijken te hebben met de 433, gezamenlijk zo'n 16.254 draaiuren. Elk lid kan zijn ervaring met deze prachtige machine toevoegen. Word ook lid »
Geen gebruikerservaring opgegeven
Naast mij IH 553 ben ik op zoek naar een iets kleinere IHC. Mijn zoektocht startte met Cormick D439, maar bedacht dat ik eigenlijk iets moderners wilde. Liefst met synchron versnelling ,hydrauliek en doordraaiende aftakas. Toen kwam ik op een 323 wat qua formaat wel mooi leek. Alleen hoorde ik dat ik beter de 423 kon hebben ivm nieuwere type motor met directe injectie. En mijn reis vervolgde en kwam ik op een 433 (en 533, 633). Als ik online zoek zie ik dat het qua breedte niet veel uitmaakt alleen qua lengte/hoogte. Kan iemand mij helpen met het vergelijk? Ik las al een ander topic maar vroeg mij af of de 433 inderdaad bijna gelijk is aan de 423 en of iemand nog andere tips heeft? Bedankt!
Ik heb de drie verstuiver nozzels vervangen en nu loopt de motor stationair onregelmatig. Waaraan zou dit kunnen liggen. Het zijn de juiste vervangings nozzels.
Ik heb alles goed schoongemaakt, op de juiste manier gemonteerd.
Vast dank voor het lezen van dit topic.
Mijn 433 start goed maar rookt constant. Waar zou dat aan kunnen liggen. De verstuivers of zijn de zuigerveren het probleem?? Wat zou ik het beste kunnen testen/doen. Dank vast voor jullie antwoorden.
Hef van mijn 433 wil niet zakken, hefolie bijgevuld zat niet veel meer in.
Zakt alleen na een halve dag stil staan.
Heb aan het daalsmoor knopje gedraaid help ook niet.
Wat kan ik nog meer proberen.
Hallo,
Zal me even voorstellen, ik ben Domien en heb een international 433 in Roemenie, en die heeft een probleem met een tandwiel waar twee tanden van afgebroken zijn, alleen is het probleem dat we de hele trekker uit elkaar hebben, alleen voor geen mogelijkheid krijgen we de tandwielen uit de bak, we hebben al naar Nederland gebeld, maar we komen er helaas niet meer uit.
Wie weet welke stappen er ondernomen moeten worden om de tandwielen uit de bak te krijgen.
moet er van achter gewerkt worden of van voor?
Heeft iemand dit wel eens bij de hand gehad?
Bij ons is in ieder geval het tandwiel van de derde versnelling kapot, waarschijnlijk is hij ooit in twee versnellingen blijven staan en heeft iemand goed gas gegeven, en zijn twee tanden afgebroken.
Bijvoorbaat dank!
Goedendag. Eenieder de beste wensen voor 2016. Mijn vraag. Monteer ik de nieuwe filters met 2 gummiringen 1 onder 1 boven of met 1 gummi enkel boven; Nu zweten mijn filters na montage van I boven en 1 onder;Ik heb verzuimd te kijken bij de vervanging hoe de filters gemonteerd waren! Dom van me,echt waar! Hoe kom ik van dit dieselgezweet af van deze brandstof filters. Dank en groet. herman1943
Hey hallo allemaal, kan iemand mij vertellen hoe ik mijn cormickje 433 zelf iets meer vermogen geef zonder dat ie daar schade van ondevindt?? groetjes Jampi.
Hey hallo allemaal, ik heb een vraag over mijn 433, zou graag het bouwjaar willen weten van mijn inter 433, het staat er namelijk niet op, wel de fabrieksnummers die zijn D030300 D006499. Hoop dat iemand het mij kan vertellen. gr.