We hebben helaas nog geen technische specificaties van de 575.
Er is een <strong>tiental</strong> leden die ervaring blijken te hebben met de 575, gezamenlijk zo'n 84.951 draaiuren. Elk lid kan zijn ervaring met deze prachtige machine toevoegen. Word ook lid »
Geen gebruikerservaring opgegeven
Hallo,
Ik heb een MF 575 en de aftakas blijft doordraaien. In of het uit het werk zetten maakt niks uit. Iemand een idee wat dit kan veroorzaken ?
Helaas, daar ben ik weer.
Gisteren had mijn vader problemen bij het ploegen. De tractor was afgeslagen en niet meer te starten. Toen hij een tijd later probeerde startte hij zonder problemen.
Toen een half uur stationair laten lopen, niets aan de hand, toen weer aan het ploegen en na een baan stopte de tractor er weer mee . Niet te starten meer. Slechts na een half uurtje startte hij (gelukkig) weer, toen maar de ploeg omhoog en naar huis gereden.
Zit er een soort sensor op voor overtemperatuur of oliedruk ofzo, wat problemen kan geven?
En zo ja, kan deze sensor gebypasst worden? Brandstoftoevoer prima, en ook de accu is nog prima, dus moeten we wat verder zoeken.
Na er de laatste keer werkzaamheden mee aan het uitvoeren te zijn merkte ik dat het vermogen redelijk plotseling gestaag terug liep. Oftewel gas geven en een toch steeds lagere snelheid overhouden.
Heb vervolgens de luchtfilter schoon geblazen omdat ik geen nieuwe voorradig had. Geen resultaat. Ben gestopt met werken op het land om nog thuis te komen. Vervolgens de brandstoffilter vervangen en bemerkte bij het met de hand oppompen van brandstof, om het filter te vullen, dat dit heel moeizaam ging. Geef daar mee aan dat ik de brandstof met moeite kreeg opgepompt.
Waar ik dan aan kan denken is dat de leiding misschien verstopt zit?
Kan of moet de tank ook ooit worden schoongemaakt. Hoe gaan we dan te werk daar ik de plug onderin de tank niet los krijg?
Verder de vraag hoe je de leidingen door kunt spuiten met luchtdruk. Waar moet je aanvangen en wat moet je doen?
Kan het ook zijn dat de pomp die voor de brandstof zorgt verstopt zit. Komt dit ooit voor?
Bovenstaande vragen zijn getypt door mijn vader, hopelijk weet iemand van jullie antwoord of hebben jullie hetzelfde probleem ooit gehad? Iig dank voor je antwoord!
Hallo
weet iemand de preciese spruitstuk maat van een mf 575
het is het oude model met links een deur en rechts een klap raam
met Multi power
als iemand de maat weet zou ik het graag horen
MVG fransmffan
Ik ben op zoek naar de neus stickers voor mijn herstelde trekker die naakt is zonder deze.
We hebben een mf 575 op ons werk waar de hef niet meer van werk. gaat niet meer omhoog. weet iemand hoe dat opgelost kan worden???
ons lukt het niedegeval niet.
luc
Van de eindvertraging wil ik de keerring vervangen.
Wat id de demontagevolgorde.
BvD
Bennie Smits
Mijn linker rem defect. Lekt olie bij naaf.
Hoe pak ik een reparatie het best aan
gt
bennie smits