
Fendt 280S
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Fendt 280S ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Op de foto wordt gerst/wikke gemaaid die ik eerder in het jaar heb doorgezaaid met gras/klaver lucerne mengsel.
Helaas geen foto van de opraapwagen want mijn telefoonkabel is stuk gegaan tussen de hendels in de trekker waardoor de batterij leeg was.
Laatste
Reacties
Hoe houdt je opraapwagen het met die klaver? Hoorde van een boer hier in de buurt dat grasklaverland wel zwaarder laadde en dat de messen harder slijten.
(klik om te vergroten)