
New Holland T 6070
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de New Holland T 6070 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Op dit stuk land stonden de plant sjalotten die 2 weken terug geoogst zijn. Na het laden is er 25 ton geitenmest per hectare opgekomen.
Na sjalotten/uien blijft er een harde bovenlaag achter. Daarom is er na het mest strooien eerst een bewerking met de cultivator gedaan om de bovenlaag een beetje op te breken en de mest in te werken. Als dit niet gedaan wordt, valt het niet mee om daarna te woelen-kopeg-zaaien. De harde brokken willen dan niet goed tussen de woelpoot en kopeg door.
De bedoeling is om hier volgend jaar de aardappels zo in de groenbemester te planten en dit stuk dus niet meer te ploegen. Het mengsel dat wordt ingezaaid is bedoeld als om voorafgaand aan de aardappelteelt te zaaien en bevat soorten die makkelijk kapot vriezen. Hierdoor is het eigenlijk niet nodig om in het voorjaar glyfosaat toe te passen.
Laatste
Reacties
Zomaar een vraag hoor !
Is het risico van te weinig vorst klein genoeg?