
Warmtebeeldcamera op de tractor
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de John Deere 5095M en hebben de trefwoorden hazen , weidevogels , reeën , warmtebeeldcamera en infrarood geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
groenoordbv.nl/warmtecamera-op-trekker-redt-weidev…
Laatste
Reacties
Hoop dat de proef mag slagen!!
(klik om te vergroten)
(klik om te vergroten)
In het kader van je kunt niet vroeg genoeg beginnen met sparen. Aan wat voor kosten plaatje moet hier ik hiervoor denken? Komt niet op de laatste honderd aan maar blijf je onder de duizend euro of ga je daar(ver) over heen?
Ik herinner me dat een oud-leerling van mij zo'n 20 jaar geleden als "Wageningen-student" naar Amerika ging om stage te lopen bij JD. Ze waren toen ook bezig met een warmtebeeldcamera voor een hakselaar of maaier die het apparaat zou laten uitslaan als er wild in beeld kwam. Helaas is dat project toen mislukt omdat er teveel verschil in bodemwarmte was. Het apparaat sloeg ook uit als er een plekje was met weinig gewas, waar de zon de bodem kon opwarmen. En stelden ze hem minder gevoelig af, dan gingen de jonge reeën toch mee de hakselaar in.
Wellicht zijn er nu nieuwe technieken waardoor het allemaal wel kan slagen.
(klik om te vergroten)
nieuweoogst.nl/nieuws/2022/…