
Deutz D8006
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Deutz D8006 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
(klik om te vergroten)
(klik om te vergroten)
Wel een speciale manier van uitladen, maar het kan.
Maar als het niet kan zoals het moet.
Dan moet het maar zoals het kan.
Waarom niet even met een zijlader er naar toe.
Container aan de grond balk er voor en trekker er in.
Thuis omgekeerd en klaar is nico....
Trailer is ook net even te hoog om er zo uit te rijden.
Bij H&G gaat alles ook op Shovellepels de container in maar daar kijken ze niet naar een krasjes meer of minder. π€¦ββοΈ
Ziet er goed uit..
Nu lekker genieten van de deutz en vergeet hem niet te verzekeren als hij over geschreven is.
Als het niet wil zo als het kan, dan moet het maar zo al het kan. Ik hou wel van dit soort praktische oplossingen. Een beetje brandweer mentaliteit zeg maar. Tijdens de opleiding zeiden ze al als je te weinig stophout hebt zaag je maar een boom om.
Onderstaande fotoβs zijn van de storm van afgelopen winter. Er was op het industrieterrein een platdak opgewaaid van een woning. Iedereen had het druk met schades repareren die nacht. Dus hebben we dit maar bedacht.
(klik om te vergroten)
(klik om te vergroten)