Trekker even wit maken met de nieuwe spuit. Wij deden altijd nog met koud water. Dit bevalt wel. Hopen dat ie ook 30 jr mee gaat.

6R 155 wassen

+4
mdoornekamp
Trekker even wit maken met de nieuwe spuit. Wij deden altijd nog met koud water. Dit bevalt wel. Hopen dat ie ook 30 jr mee gaat.

Reacties

+2
case 745 xl
Idd warm water gaat een stuk sneller en aangenamer
+2
Maarten_
@case 745 xl klopt, maar geen 30jr ben ik bang
pizza power
@Maarten_ het werkt geweldig met warm water maar het gaan ook weer sneller kapot inderdaad. Wat dat betreft is het vroeg of laat altijd wel weer feest met die dingen.
RaHeados
Ideaal dat warm water👌. Voeg je spul toe via de hogedrukreiniger of heb je zo'n schuim pistool?
+2
mdoornekamp
@RaHeados nu met schuim pistool. Dat gaat mooier dan via bakje in de hoge druk reiniger
JD 6110
Is dit bij jou thuis ? Heb je er nog een boerderij bij naast ?
+1
mdoornekamp
@JD 6110
Quote:
boerdery

Nee dat zijn de buren. Loods achter de kiper is nog van mij. Kuilbult van de buren staat tegen de erf grens

TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij

Heb jij ervaring met de John Deere 6R 155 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!