Foto van een Fendt 412. Foto is geplaatst door J asper op 05-05-2025 om 21:42:39, met 11 reacties.

Fendt 412

+3
J asper
Foto van een Fendt 412

Reacties

+2
J asper
Eerste snee ✅

(klik om te vergroten)

(klik om te vergroten)

(klik om te vergroten)

(klik om te vergroten)

(klik om te vergroten)

J asper

(klik om te vergroten)

Fendt926Driver
Toch niet allemaal in 1 dag?
Schudder zie ik niet. Wel gebruikt?
Hier van zaterdag middag tot maandag middag los gelegen.
Pracht spul ingekuild
+1
J asper
@Fendt926Driver Nee zo gek nog niet😅 Zaterdag gemaaid, zondag geharkt en vanmorgen gehakseld.

(klik om te vergroten)

Heb zelf niet meer dan 20 meter geschud maar heb wel een foto😜🤣
arjanvw
@J asper nog een 400 erbij? Mooie snede gras!
J asper
@arjanvw Klopt, wat meer vermogen en jongers voor mengwagen. En wat beter inzetbaar voor de rest van het werk. Nog een keer een pto erop en dan kan die alles wat 412 kan eventueel.
arjanvw
@J asper is dat ook een 412? De 309 heb je nog wel?
J asper
@arjanvw 409 met 120 op stomp, 309 is weg 305 doet al amper meer wat, die maakt een 150 uit per jaar denk ik.
arjanvw
@J asper die heeft vermogen genoeg! Dat is dan een com1? Wel een stuk comfortabeler dan een 309. Met al veel uren?
+1
J asper
@arjanvw Klopt com 1, klopt voorasvering airco en vario. Maar vooral allemaal een stuk zwaarder en meer vermogen als 309(die had 85 of 90) En alles past wat beter is allemaal aardig gelijk aan 412.

8500 uur, geen nieuwe maar kunnen we nog poosje mee hoop ik. Wouden altijd al liever zoiets, alleen je moet er net een treffen die je aan staat. En waarvan de prijs je ook aan staat.

TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij

Heb jij ervaring met de Fendt 412 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!