Foto van een John Deere 6610 met een rauch axis 30.2. Het kunstmeststrooien op het aardappelland zit er op, de combi mag nu schoon en de schuur in.

Kunstmest strooien

+3
PostmaJr
Foto van een John Deere 6610 met een rauch axis 30.2. Het kunstmeststrooien op het aardappelland zit er op, de combi mag nu schoon en de schuur in.

Reacties

+2
Prachtige Trekker
+1
PostmaJr
@johndeere6910forever danku eigenlijk willen we hem nog een keer op spuiten, maarja tijd is altijd een gebrek
@PostmaJr misschien winter project van maken😉hoeveel uur heeft tie?
+1
En de nieuwe strooier goed bevallen Kris?
PostmaJr
@MaartenMandemaker in het begin was het wel behoorlijk wennen, maar nu willen we niet meer anders. Vooral de sectie afsluiting is fijn werken. Vant zomer wil ik ook taakkaarten proberen
burnie
Bent u nog tevreden over deze trekker?ik weet één te koop met ongeveer 12000 uren op de teller
@burnie is die netjes?
burnie
@johndeere6910forever weet ik nog niet,op foto wel maar ik zal volgende week eens gaan zien

TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij

Heb jij ervaring met de John Deere 6610 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!