Foto van een Deutz-Fahr DX 4.70 trekkertrek zelhem 5500 kg gereden door de natte omstandigheden slecht de grip kunnen vinden plekje 10 geëindigd

Trekkertrek zelhem

+5
sjonnies
Foto van een Deutz-Fahr DX 4.70 trekkertrek zelhem 5500 kg gereden door de natte omstandigheden slecht de grip kunnen vinden plekje 10 geëindigd

Reacties

+1
Johndeere2012
Is de baan nat?
+1
1046
@Johndeere2012 lijkt maar zo
+1
Jzandbergen
Wij waren vandaag naar cothen daar was het hetzelfde verhaal, kwamen nagenoeg geen voorwielen van de grond want het was glijden.
DriveJohnDeere
@Jzandbergen
Deed je zelf mee? Of alleen kijken?
+1
Jzandbergen
@DriveJohnDeere alleen kijken we waren ff bij de schoon familie geweest die daar in de buurt wonen. Voormij is dat met de trekker denk een 1,5/2uur sturen.
johndeere6230
@Jzandbergen

Was vrij gauw spitten idd, zelf ook mee gedaan?

TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij

Heb jij ervaring met de Deutz-Fahr DX 4.70 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!