Foto van een International 633, bezig met kalk zaaien. De 633 voor de kalkpot. Foto is geplaatst door pieto84 op 11-10-2010 om 19:50:56, met 14 reacties.

International 633

pieto84
Foto van een International 633, bezig met kalk zaaien. De 633 voor de kalkpot

Reacties

cih1056xl
Ziet dr leuk uit 😃
Fendt940
Mooi trekkertje
ome joop
Mooi, nostalgie. Hoef je hem niet vol te doen ha ha
IHFan
@ Ome Joop hoeft niet kan wel 😃
ome joop
Ohw ja, achter zo'n pony hoef je echt geen 9,5 ton kalk te hangen en al helemaal niet aan de boven trekhaak zonder frontgewichten.
SJB533
Zo te zien hangt de strooier in de ondertrekhaak...
ome joop
Deze hoort bovenaan ma hij zal bij voorbaat z'n trekhaak wel lager hebben gezet
IHFan
Valt echt mee hoor wat die 633ers kunnen. ze kunnen best nog wel wat hoor!! 😄
maan820tms
Haha als je wilt sturen de remmen gebruiken en gas geven maar zou denk niet verkeerd zijn om wat gewicht voor in te zetten zoals omejoop zei
SJB533
@IHFan

Gaat om stabiliteit...
HollandNew
Remmen losgekoppeld 😃?
maan820tms
@HollandNew
ja zeker:P
hiddejdfan
Wij gooien ook gewoon een grot stronttank achter onze 633 gaat wel mooi hoor door de bagger en zelfs het geculmoorde gaat nog met volle vracht water

TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij

Heb jij ervaring met de International 633 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!