International 423 - Remmen afstellen omdat de remmen rooken als ik ze niet los draai
Mijn international 423 rijd perfect maar als ik lange ritten maak op de baan beginnen de remmen heel hard te rooken dus hebben we de remmenschroeven los gedraaid maar nu werkt de handrem en de remmen niet meer tegoei a.u.b helpDeel dit topic
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de International 423 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
- Machines ›
- International ›
- 423 ›
- Vragen
8
3
790
International 423
Er zijn tientallen leden die ervaring blijken te hebben met de International 423.
52
118.510
260
Reacties
Bij mijn 423 blijven de remmen aanlopen als ik tijdens het rijden rem en tijdens het rijden de rem ook weer los laat. Ik moet echt helemaal stoppen zodat de remmen weer los springen.