Hallo
Ongeveer een maand geleden begon mijn guldner heel zwaar naar links te sturen weet iemand wat die de oorzaak is of wat de oorzaak kan zijn
Lees ook
Guldner G35S - Guldner g35s uitlaat spruitstuk
Guldner G35S - Gezocht werkplaatshandboek Guldner G35s
Guldner G35S - wiellagers
Guldner G35S - steekas gezocht!!
Guldner G35S - Achterwiel bouten steek
Guldner G35S - 12,4 R32 banden
Guldner G35S - ik ben op zoek naar een werkplaats handboek van de guldner g35s
Guldner G35S - Waar kan ik de hydrolykolie peilen
Guldner G35S - Waar kan ik de hydrolykolie peilen
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Guldner G35S ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Zijn de lagers in je fusee's bog in orde?
Krik de voorkant van de trekker eena op en probeer dan te sturen om te kijken waar het aan ligt
Ja, dat is een kenmerkend trekkerverschijnsel bij tienerjongens zoals jij. Op die leeftijd wordt heel vaak 1 hand/1 arm veel vaker gebruikt/sterker ontwikkeld dan de andere waardoor het lijkt dat een te besturen voertuig onkant stuurt. Vraag de huisarts een armspierkrachtvergelijkingstest te doen.
Een set (nieuwe) Multi-ring-profiel voorbanden zal sturen naar zowel links als rechts doen verlichten.
Het bovenste worm-as lager komt droog te staan bij te laag olie niveau , en bij naar links sturen komt juist hier veel druk op , en dus zwaar draaien .
Niet mee doorrijden , lager gaat zo snel kapot
Zo niet, succes
Maar ik denk ook dat wat berndvelhuis zegt ; bij de G 35 is een pijpje aangebracht om het bijvullen makkelijker te maken .
Maar het pijpje zal ook bovenop het stuurhuis uitkomen