Case International 1455 XL - W signaal dynamo trekker
Heeft iemand ervaring met en het maken van een w signaal op een dynamo?
Ik ben bezig met mijn 1455 weer aan het klaar maken en wil graag een duidelijkere toerenteller.
Heb 2 manieren gevonden op het internet.
Het zogenaamde w signaal.
Wordt vooral bij auto's gedaan.
Kon het voor trekkers niet vinden.
En je hebt een manier met een pulsgever op de krukaspoellie. Daar kan ik eigenlijk weinig info over vinden.
Wie heeft er ook een andere toerenteller gemaakt en hoe?
Alvast bedankt
Deel dit topic
Lees ook
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Case International 1455 XL en hebben de trefwoorden toerenteller en dynamo geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Reacties
Deze wisselstroom dynamo had een W aansluiting. Hierbij een elektronische toerenteller gekocht. Daar sluit je een + en - aan en een draad vanaf de W.
Achterop de meter zat een schakelaar voor 4/6 of 8 cilinder en een draaischroef om hem fijn af te stellen.
Een W aansluiting op een dynamo bouwen zal wel wat lastiger zijn. Dan kan je beter een andere dynamo kopen waar een W aansluiting op zit.
Hier nog een foto van de geplaatste meter.
(klik om te vergroten)
circuitsonline.net/forum/view/…
Toerenteller kun je kopen bij VDO , keus genoeg , diameter 50 , 80 of 100 of zelfs vierkant en zelfs met urenteller.
vdo-webshop.nl/nl/12-instrumenten/…
Wat nhmonteur bedoeld met schakelaar 4 / 6 of 8 cilinder begrijp ik niet .
2000 toeren voor een 4 / 6 of 8 cilinder is toch hetzelfde ?
Als je een VDO toerenteller gebruik zul je wel eenmaal met een externe toerenteller moeten meten om deze te kunnen af stellen .
Doe je met zoiets . Heb ik zelf ook .
Zitten reflecterende stickers bij , deze kleef je op de krukas en aan de hand welk toerental de
digitale aangeeft kun je de VDO toerenteller afstellen .
velleman.eu/products/view/…
Maar is het ook mogelijk om de orginele toerenteller klokje om te bouwen naar een elektronische klokje met W aansluiting?
(klik om te vergroten)