Deutz D25 - Remtrommel lek. Olie lekkage remtrommel
De rechter remtrommel lekt olie. Bij lang stilstaan ligt er een plasje olie bij het wiel. Hoe is dit op te lossen? Helemaal open maken en een kering vervangen?Of is er meer loos?
Groet, een net beginnende sleutelaar.....

Deel dit topic
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Deutz D25 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
1
1
342
Deutz D25
Er is een tiental leden die ervaring blijken te hebben met de Deutz D25.
17
16.157
47
Reacties
Eerst eens kijken of het niveau van de olie niet te hoog is, dit kan o.m. veroorzaakt worden door water in de wisselbak. Dan moeten de keerringen vervangen worden en misschien ook de remschoenen.