Ford 2000 - Wat zit er achter deze bout?
Kan iemand mij vertellen wat er achter deze bout zit? Zit net onder het peilpunt van de achterbrug en heeft een platte kopHij lekt huet namelijk

Deel dit topic
Bijlages

(klik om te vergroten)
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Ford 2000 en hebben de trefwoorden ford , lekt en achterbrug geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Ford 2000
Er zijn tientallen leden die ervaring blijken te hebben met de Ford 2000.
47
94.483
189
Reacties
De schoef die je bedoelt houdt aan de binnenzijde de retourleiding van de hydrauliek vast via een steuntje. Als je 'm er uit zou draaien zorg je er zelf voor dat je de tractor kan gaan splitten tussen bak en achterbrug om de schroef weer in het steuntje van de hydrauliekleiding te krijgen.
@Hendrik1 , bij mijn 3055 zat hier een usit-ring achter. Even op google kijken als je niet weet wat dit is.
(klik om te vergroten)
Op website van New Holland kun je van alle modellen de exploded views zien met de pos lijsten en onderdeelnummers.