International 845 - Aankoop waarbij opletten en ervaringen
Ik heb hier in de buurt een international 845xl 2wd te koop zien staan waar ik wel intressen in heb maar wat zijn de voornammelijke punten dat wat goed moeten na gekeken worden voor deze tractor te kopen het gaat vooral hobby mattig gebruikt worden hier bij mij
En wat zijn jullie ervaring met deze tractor
Plus en min punten
Alvast bedankt
Deel dit topic
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de International 845 en hebben de trefwoorden hobby , tractor , international 845 , kopen , ervaring , ervaringen , aankoop , 2wd en International geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Verder als je er veel mee wilt rijden.
Remmen testen en van de versnellingsbak de synchroonmessen controleren.
En kijken of de motor niet te veel carterdruk heeft.
Starten doen ze wel goed als de electronica goed is. Mijn 743XL start ook de eerste keer na een paar slagen met deze temperatuur ( -6 )
Verder zijn het prima trekkers voor de hobby.
Als het een met lange poken is zou je kunnen testen of je kunt opschakelen in de groepen of dit nog functioneert.
Oliepeil, hydrauliekolie, remvloeistof controleren.
De gewone slijtages met zulke oudere tractoren.