Pronar td111 dolly knipperlichten aanhanger werken niet met led
op het werk rijden we sinds een jaar met een dolly, en leenden we onderlossers voor aardappeltransport.
maar nu heeft de baas 2 nieuwe vanderpeet onderlossers gekocht.
maar aan die nieuwe trailers zit ledverlichting, en. alles werkt behalve de knipperlichten deze pinken gewoon 1x en dan stoppen ze ermee.
met andere trailers die we lenen met gewone gloeilampen werkt dit wel gewoon.
de dolly is uitgerust met een omvormer van.12v naar 24v, en een ABS.
Wat is volgens jullie het probleem
ikzelf dacht aan.een.probleem met de weerstand van die led lichten.
mvg jelle
Deel dit topic
Bijlages
(klik om te vergroten)
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Hebben de trefwoorden dolly , pinken , led , aardappeltransport , ledverlichting , Pronar en werk geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Deze zijn verkrijgbaar bij de ledlamp leverancier
(Is zomaar een gedachte, verder geen ervaring mee of kennis van ofzo)
En led verlichting houdt ook niet zo van draadjes wisselen, een gloeilamp brandt wel als je + en - verwisseld, misschien dat even controleren?
De ledlampen achterop de oplegger?
Of bedoel je de knipperende controlelampjes in het dashboard van de trekker?