Werkplaatshandboek gezocht - info over aandrijving

Ik heb de remtrommels opengemaakt omdat de tractor slecht remde. Bij openen zag ik dat er olie in de remtrommel stond, de voeringen waren dus defect. Nu is de vraag waar komt de olie vandaan, en kan je het gedeelte waar het wiel aan bevestigd word makkelijk verwijderen of moet je best veel open sleutelen(zie ook foto).
Remvoeringen worden vervangen, maar voordat ik ze terug monteer wil ik wel duidelijkheid hebben waar die olie nu vandaan komt.

Deel dit topic

Bijlages

(klik om te vergroten)

Kan je het gedeelte met de wielbouten makkelijk verwijderen?

Reacties

Klein Rot
Die olie komt uit de versnellingsbak/eindaandrijving. Je zult de afdichting om de as, die zit achter de flens waar de wielbouten aanzitten moeten vervangen, Daarvoor moet de steekas eruit.
contitour
Wat voor een Tractor?
DB780
@contitour Ik begrijp je vraag, het valt mij op dat er vaker een vraag gesteld wordt zonder aan te geven om welke machine het gaat.
Blackrider
De hefdeksel moet er af, de grote tandwielen die je dan ziet moeten er af dan kan de steekas eruit en kun je de oliekeering verniewen die aan het einde van de as zit.

« Terug naar discussielijst

TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij

Hebben de trefwoorden olie , tractor , remmen , aandrijving , vervangen , gezocht , werkplaatshandboek en defect geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
4
DEELNEMERS
4
WEERGAVES
222