Agria 2400 - Type bougie en motorblokolie
Ik ben Ynze en net niet hier. Ik heb onlangs een Agria 2400 met Hirth, 246.cm3 motorblok gekocht waarmee ik wat freesklusjes wil doen.
Nu wil ik m graag arbeidsklaar maken en dus een beurt geven.
Nu vroeg ik mij af welke bougie erin moet. Er zit een bosch bougie in waar 535 op staat maar die kan ik niet terug vinden op internet. Weet iemand welk type ik moet hebben?
Verder zou ik graag willen weten welke type blokolie ik moet gebruiken en hoeveel er in moet.
Weet iemand raad?
Mvg, Jurjen
Deel dit topic
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Agria 2400 en hebben de trefwoorden motorblok , agria , internet , type en bosch geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Reacties
Op agria.de/de/service/… staan nog veel oude gebruiksaanwijzingen, onderdelenlijsten, en dat soort info. Misschien heb je hier wat aan
En op deze was al een reactie
Zodoende "deze dus"
(klik om te vergroten)