Hoeveel procent minder ziektegevallen met een mestrobot?
Als je een mestrobot hebt in de stal, hoeveel procent minder ziektegevallen hebben jullie nu gemerkt? Sinds de mestrobot er is of in het aantal jaar? Als jullie geen precies percentage willen noemen, is dat natuurlijk ook prima.
Deel dit topic
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Hebben de trefwoorden hoi , stal en mestrobot geen geheimen voor jou ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Altijd doorgegeven bel een half uur voor je komt. Dan spuit ik hem schoon
Maar vond de monteur niet nodig.
Hij had wel handschoenen aan. En met die smerige handschoenen het mestrobot bedienings paneel onder de stront smeren met bedienen.
De dublin variant kwam in de hele dierenarts praktijk al ruim 10 jaar niet voor
Dat zie ik meteen al ik een keer storing heb