Hallo,
Wij hebben 6 jaar geleden een stuk land van 3 ha opgehoogd, Met 1 meter grond. Wij hebben er nu 4 jaar luzerne op geteeld ,Structuurverbeteraar en nu staat er wintertarwe op die vrij goed groeit. Helaas hebben wij veel stenen bij het ploegen, en moeten telkens rapen en het materiaal heeft eronder te lijden, dus wij besluiten om er waarschijnlijk gras in te zaaien. Maar wij proberen het gras altijd te hooien, dus welk graszaad moeten wij hebben? Op het moment hebben wij meerdere percelen weidemix, maar dit spul is niet makkelijk te hooien en wij hebben ook nog een stukje met een ander soort gras en dit is wel makkelijk te hooien,
Het moet paardenhooi worden, dus mijn vraag welk zaaizaad?
Groeten Rickjd
'zie lees meer link'
Lees ook
Fordson Major - Hoe alternator aansluiten
Welk soort trommelmaaier
Ervaringen en tips zelf afvoerbandje op de maaier bouwen
Welke bewerkingen doen bij onderwerken groenbemester?
Welke dubbellucht banden naast een trekker met 13.6/36 banden
Welk merk vang haken?
Wie rijdt er quad, en welk merk + hoeveel cc?
TractorFan 3.0 - Nieuwe functionaliteit voor groepen
Eicher 201 informatie aftakas gezocht
JF AV 30 - Waar staat het VIN van de JF AV30 ?
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Op TractorFan komen elke dag duizenden mensen bij elkaar om te praten over tractoren, grote machines en alles wat daar bij hoort. Jouw hulp kunnen we daar goed bij gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
raaigras houdt je niks van over als je het wil hooien, op stam lijkt het heel wat, ma na een paar keer schudden zie je bijna niet meer dat je gras in de wei hebt liggen.
Zoiets? Anders een mengsel met rietzwenk en timothee
Van alles wat, 1 meter grond opgereden maar we zitten op klei
Je moet ook niet te vroeg gaan maaien, het groeit 1,5 keer zo snel dus mag het ook wel 1,5 keer zo hoog worden, had er laatste keer gelijk met Engels raai evenveel bemest en gelijk gemaait en stond italiaans 1,5 tot 2 keer zo hoog, dikke witte stengels en het Italiaans hooide veel mooier als dat vette Engelse wat veel meer op de grond bleef liggen. Alleen gaat Italiaans maar een paar jaar mee en je harkt of rijd het er sneller uit, maar kan prima als tussengewas als je toch groenbemester moet zaaien.
zweedsgras.nl/
Dit spul?
Bedankt voor de tip