Beste forumleden,
De hydraulic van de DB 885 gaat normaal naar boven maar het kan uren duren vooraleer hij terug naar beneden is.
De knop voor de diepteinstelling zit wel geblokkeerd.
Heeft iemand ervaring met dit probleem ?
m.v.g.
Lees ook
David Brown 885 - Heftinrichting.
Gezocht: Hydraulisch Ventiel David Brown 885
David Brown 885 - werkplaatshandboek
tekoop David Brown 885
David Brown 885 - Welke veer nodig voor david brown 885
David Brown 885 - aankoop
David Brown 885 - Bedienings hendel David Brown 885
Gezocht: Achterbrug david brown 885
David Brown 885 - driestandenschakelaar
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de David Brown 885 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
aan de rechterkant zit een draaiknop
draai deze een paar slagen naar links en hij zakt sneller
dit is namelijk de diepte regeling van de david brown
Zal dat morgen even uittesten.
Die 3-standen schakelaar zit geblokkeerd maar zal misschien los komen als de hef op de hoogdte stand staat zoals u zegt.
m.v.g.
wordt vervolgd
wat je doen kan is het klepje achterkant van de drie standen schakelaar wat met 4 kruiskopjes vast zit verwijderen en dan met een schroeven draaier alles op zijn plaats zetten nu heb ik de schakelaar vastgezet met een beugelje en geen last weer gehad
p.s. ga de motor van mijn 990 opwarmen met een heteluchtkonon...een uurtje warm blazan , vooral de zijde waar de dieselpomp zich bevindt..misschien helpt het...weet nooit hé
heb hieromtrent een topic geopend en kreeg heel wat goede respons...
topic startprobleem
probeer hem in een andere stand te zetten wil dit niet
trek de hef weer door z'n veer heen aan de linker kant van de trekker van achteren zit een grote vleugel deze moet in de meenste gevallen omhoog dan staat hij vrij maar dan hoort hij compleet vast te zitten en niet zakken
en welke kant wijst het vleugeltje rechts na toe
Hebben verschillende maal door de veer getrokken maar het zit muurvast.
Ook getracht het dekseltje dat met 2 vijzen vastgeschroefd is te verwijderen maar konden de kop niet van de as krijgen..
Moet dat er afgewipt worden ?..ik zie nergens een vijsje of een klips waarmee de kop met vleugeltje verankerd is op het asje.
Heeft daar iemand ervaring mee ?
m.v.g.
kan er mij iemand aan een tekening, plan of schema helpen van de 3-standenschakelaar ?..
m.v.g.