Hallo,
tijden een schuur vondst zijn we deze eicher tegen gekomen nu kan ik via google dit type niet vinden, hebben jullie een idee?
het is een 2 cilinder lucht gekoeld.
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Op TractorFan komen elke dag duizenden mensen bij elkaar om te praten over tractoren, grote machines en alles wat daar bij hoort. Jouw hulp kunnen we daar goed bij gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Panther EM295 of Tiger I EM 200
Heeft het kopplingshuis een "knik" naar boven of loopt hij door?
wat een gek/liefhebber er voor geeft is het altijd met dat spul je kan zelf wel iets in de kop hebben maar je moet er ook iemand voor vinden