Loonbedrijf van Geresteijn in Kootwijkerbroek heeft een machine ontwikkeld waarmee een deel van de drijfmest in mais kan worden toegediend tijdens de onderzaai. Zo wil het Gelderse bedrijf zorgen dat de mest beter wordt benut door het gewas.
Hallo Ik heb pas een unimog 406 gekocht. Zoals ik hier zo wat lees en op video's zie. Zouden ze tegen de 70 km/uur moeten lopen. Nu loopt de mijne met moeite 55km/uur de motor draait wel op volle toeren dan. Ook lijkt het dat hij niet echt al zijn vermogen heeft want als je van 5 naar 6 schakeld zonder de splitter dan moet hij veel moeite doen zonder dat er gewicht aan hangt. Versnellingen staan in de grootste stand. Motorremklep staat helemaal open en ondehoud heeft hij pas gekregen. Iemand hier ervaring mee? Alvast bedankt
Gisteren kreeg ik een e-mail van bureau erkenningen dat zij vanaf 6 februari slachtoffer zijn van een ransomware aanval. In de mail werd aangegeven dat ik een nieuw wachtwoord heb gekregen, om te kunnen inloggen op hun nieuwe server. Zijn er meer mensen die deze mail ontvangen hebben?
Goede morgen, Ik ben op zoek naar een Deutz DX 40 km. Nu zag ik de volgende types 4.10 - 4.30 - 4.50 - 4.70 Ik heb hierover een paar vraagjes aan jullie en evt. jullie menig. * Wat zijn de plus en min punten / problemen van deze serie? * Rijden deze trekkers fijn ? Ook met schakelen met (5 groepen en 6 versnelling) en cabine vering ect.? * Hoe zit het met het verbuik, ik weet dat de 06 serie best zuinig kan zijn maar is dat met deze ook? Het is voor hobbymatig gebruik en zo nu en dan een toertocht of iets. Alvast bedankt.
Moet ik een nieuw contact slot monteren of zijn er nog andere mogelijkheden ?
Woonplaats: Daarle Leeftijd: 26jr Laatst online: 3u geleden
Ik heb ervaring met de volgende machines: