Hallo, Ik ben opzoek naar het bouwjaar van een Robust 800, er zit geen type plaatje op. Enkel een plaatje met een nummer op het motorblok. Is het misschien ergens anders te vinden? Ook ben ik opzoek naar een handleiding, liefst Nederlands. Kan iemand mij hierbij helpen? Alvast bedankt!
Ik heb een vraag over het voeren van een afgeknotte-driehoek als een kentekenplaat is gemonteerd op de tractor. Het voeren van een afgeknotte driehoek op een oldtimer tractor is niet mooi zoals iedereen weet. Wel ben je zo herkenbaar als tractor, nu was mijn vraag mag je na het monteren van een kentekenplaat ook een kleine driehoek erop maken aangezien een afgeknotte-driehoek niet meer verplicht is?
Hallo, ik heb een Hanomag r27 met een "holzdach" waar op het houten frame een aluminium plaat is gemaakt. Maar dit maakt veel herrie, vandaar nu mijn vraag is dit op te lossen? Ik heb al enkele andere tractors gezien met zo'n soort dak maar deze hebben ook een dunne aluminium/blikken plaat erop liggen. Zelf heb al verschillende dingen geprobeerd. Namelijk heb ik extra er balkjes tussen gezet en daarna nog isolatiemateriaal aangebracht maar het probleem is niet opgelost. Als ik op internet rondkijk zie ik dat er op verschillende daken een houten plaat is aangebracht. Maar nu mijn vraag weet iemand of dit wel een oplossing is? Wat ook nog zou kunnen maar moeilijk te beoordelen is, is dat de herrie vanuit de versnellingsbak komt en blijft hangen onder het dak. Heeft iemand hier ervaring mee en kan mij advies geven wat te doen?
Hallo Heeft er soms iemand een setje spatborden te koop voor een hanomag r19 Groetjes glenn
Heeft er ook iemand een handboek voor de d436 digitaal?
Radiateur ziet er aan de buitenkant prima uit. Blijkt inwendig sterk vervuild. Roest en gietijzerdelen. Doorstroming is minimaal. Wie weet een oplossing deze inwendig te reinigen?
Is aan de hand van het chassisnummer het type trekker te bepalen? Kan ook het bouwjaar achterhaald worden?
Ik heb de handleiding voor de trekkerchauffeur gekocht en ook het werkplaatshandboek. Ik kan echter niets vinden over de hefinrichting. Welk onderhoud, welke olie enz. Is hier ergens een boekwerk over te vinden? Alvast hartelijk dank.
Woonplaats: AFFERDEN LB Leeftijd: 23jr Laatst online: 2wk geleden
Hobbyist
Ik heb ervaring met de volgende machines: