Wij zijn zoekende na een zaaimachine voor gras gerst tarwe. Nu zien we op internet ook vaak nieuwe Poolse varianten met 25 uitlopen. Kwa prijs erg interessant, maar zijn dit genoeg uitlopen wij hebben zelf verder geen ervaring met een zaaimachine.
Graag wat tips over de bouw van een egalisatieframe /raam. Wat is het beste met schuine balken of rechte ?
Goede avond! Vandaag was het dan zo ver! 4 jaar na de laatste ATH en 3 na de laatste GTH gingen de gecombineerde beurzen Agrotechniek Holland en GroenTechniek Holland dan eindelijk van start. Wat verbaasde mij? Al om 11u( de beurs opent om 10u!!!) kwam ik de eerste mensen al tegen met volle tassen aan folders, gadgets, posters en handen vol met bijv een uitpuilende Agrifac boodschappen tas, Lemken gereedschapsbak, Case IH of Steyr emmer en zelfs stro hoeden waarvan ik de afkomst er niet op zag staan. Nu, heb ik het complete beursterrein op de officiële bezoekersingang na gezien maar het enige wat ik zag wat zo voor het grijpen lag was de inmiddels vertrouwde Agrifac boodschappentas die in de vertrouwde bakken zitten. Dus bij deze mijn vraag, gewoon uit nieuwsgierigheid, hoe krijgen anderen het voor elkaar om binnen 1 uur hun handen vol te hebben met tassen, emmers, gereedschapsbakken enz? Ik moet eerlijk bekennen dat ik als ik het niet zie er ook niet om ga schooien ofzo. Ik pak zo'n dingen alleen als het zoals bij Agrifac bijv. "voor het grijpen ligt". Des te meer verbaasde ik me over de hoeveelheid mensen van jong tot oud die ik er zo vroeg al mee zag lopen.
Hallo allemaal Ik heb enige tijd geleden een kleine onderlosser gekocht. Om als tussen bunker te gebruiken voor de huis verkoop van mijn vroege aardappels. Wat ik deed was de aardappels rooien en deze daarna in de onderlosser overkiepen en deze direct aan de afzakker zetten. (Werkte perfect) Helaas is de aandrijving hier van lek gegaan en is tijdens de demontage dit bakje overleden. Nu wil ik de onderlosser elektrisch aandrijven ik heb een electro motor van 3.6A ampère 400 volt. Deze draait aan einde van de reductie bak 40 tpm. De aandrijf rol van de onderlosser heeft n omtrek van 46cm en de lengte van de onderlosser is 450cm dit zou betekenen dat de band van de onderlosser iedere minuut ongeveer 2x rond is geweest. Dit is natuurlijk veels te snel en ben ik bang voor schade aan de aardappels. Nu wil ik graag hebben dat de as van de onderlosser 1tpm gaat draaien. Nu kan dit met kettingen en V snaren alleen weet ik niet goed welke en hoe dik deze zouden moeten zijn. En of ik n tussen as nodig heb om dit goed te halen graag had ik gehoord wat jullie er van denken.
Ik vroeg mij af of iemand ervaring heeft met de evers garron woeler? Kom deze woeler vaak tegen maar weet niet of deze geschikt is om nu mee te gaan woelen.
Welke aftakastoeren zitten erop de steyr 8080 sk1, bouwjaar 1986 En als er meerdere op zitten waar kan ik die aanzetten ??
Na precies 2 jaar is mijn Samsung X-cover pro overleden. Hij was al een keer weg geweest, onder garantie, omdat het scherm uitviel. Het bleek toen aan de connector te liggen naar het scherm, nu heeft hij precies het zelfde, alleen zijn dan de reparatie kosten voor mij. Hiervoor had ik een Cat s31, ook die heb ik met pijn en moeite amper 2 jaar kunnen gebruiken. Zijn er nog telefoons die echt tegen een stootje kunnen? Met welke hebben jullie goede ervaring?
Graag had ik eens geweten wat volgens jullie in ons geval het beste zou zijn voor het klaarleggen van aardappelland. Een triltandcultivator of een rotorkopeg? De grondsoort waar we op zitten is zandleem. We hebben voorlopig nog een klein areaal (40 are) voor de thuisverkoop, maar zouden op termijn (na mijn studies) willen groeien. Alvast bedankt! Cauter
De remmen van onze steyr 8080 turbo doen het niet meer weet iemand wat voor remmen erop zitten? mechanise remmen of vloeistof remmen? en als het vloestofremmen zijn, kan het dan zijn dat de vloeistof op is en zoja waar moet ik die bijvullen? alvast bedankt
Hallo allemaal Ik heb een probleem met mijn hogedrukreiniger ( Dibo ECN-M 220-22 ) Deze brengt de vuilfrees niet meer aan het draaien. Ik heb geen idee hoe dit komt. Wat ik al gedaan heb: Druk en water toevoer gecontroleerd beide zijn goed ik heb 230 Bar druk en water toevoer blijft ook vol. Ik heb de vuilfrees opengehad maar hier was geen zichtbare slijtage in. Ik heb bij de buurman een andere vuilfrees gehaald maar deze werkte ook niet.
Na lang zoeken naar een tractor met een voorlader/frontlader, kwam ik een Renault Temis 550 X tegen. De Renault heeft een John Deere 4 cilinder 4,2 liter motor met 4720 uur. Deze heeft een frontlader met 3de functie, nieuwe banden rondom, nieuwe elektrische stoel met compressor en draaiplateau, 3 DW ventielen, hydraulische rem en snelhaken in de hef. Zou blijkbaar in prachtige staat zijn, zowel cosmetisch als technisch. De foto's volgen nog. Nu is mijn vraag: Wat is de waarde ongeveer voor deze Renault? & Wat zijn vaak voorkomende problemen / aandachtspunten waar ik zeker naar moet kijken? Alvast bedankt!
Hallo allemaal Wie heeft er ervaring met DAB radio. Wil de Radio in mijn tractor graag vervangen door eentje die DAB en FM kan doen. De huidige is kapot. Maar ik heb begrepen dat je dan n andere of n extra antenne nodig hebt voor het DAB signaal. Wie heeft hier goed advies over ?
Hallo allemaal bij ons is de motor kap van de cs 110 kapot gegaan en zo ver beschadigt dat repareren niet meer mogelijk is ( roosters zijn kapot en het stuk is ergens er af gevallen), nu is de cs 110 een 4 cylinder uitvoering. maar is deze motorkap negens meer gebruikt of nieuw te vinden. weet iemand deze nog ergens te liggen of zou wellicht de cs 130 motor kap ook kunnen passen terwijl dit een 6 cylinder versie is ? als iemand hier ervaring mee heeft of kan helpen ik hoor het graag Tom
Goeindaagh, Wat is volgens jullie de beste hogedrukspuit? Ben aan het kijken voor een nieuwe en wil toch graag wel warm water. Hoor graag jullie mening/ervaringen
Op internet staan nogal veel fendt 724 trekkers mer 4500 uur op de klok. Die trekkers zijn niet overdreven duur. Dus vroeg ik me af zijn dat dat probleembakken of iets anders?
Dag TF-leden, Wat hebben jullie voor plasma snijders in de werkplaats staan en wat zijn de aanbevelingen? Kom een hele hoop machines tegen op het internet, de één nog duurder dan de andere.. Is voor hobby matig gebruik, niet dag in dag uit dus. Zou wel fijn zijn als deze door een beetje dik staal heen komt. Zag een 60Amp op 380Volt plasma snijder staan op HBM machines, iemand daar ervaring mee? Alvast bedankt Vriendelijke groet, JohnDeere5720
Welke te kiezen maschio dominater 3000 of zirkon 8
Hallo, Ivm veiligheid wil ik een achteruitrijcamera plaatsen op mijn schranklader, dit ivm beperkt zicht naar achteren. Kan iemand advies geven welk merk/type geschikt is voor zgn heavy duty gebruik, daar een schranklader wel iets anders is dan bijv. een camper.
Beste leden, Ik ben al tijdje aan het rondkijken voor een pletter. Elke leverancier zegt natuurlijk dat die de beste heeft. Pletter zal ongeveer 200 a 250 kg gerst per dag gaan pletten eerst in proef opstelling later boven de robot tussen de vijzels. Met als doel verminderen van krachtvoer kosten en verbeteren van de loop op de robots. Ook kan de robot minder fouten maken met voer uitgifte wat de gezondheid van de koeien ten goede komt. wie heeft hier al ervaring mee om zelf te pletten of in combinatie met een robot
Beste, Iemand enig idee waar ik een type plaatje of ingeslagen nummers zou kunnen vinden op een oud Schuitenmaker kipper? Heb al bij de voet van de cilinder en aan de binnenkant van het dissel gekeken maar kan het niet vinden... Alvast bedankt!
Hallo allemaal Ik vraag mij af hoe jullie de veldspuit reinigen? Want ik heb de aardappels gespoten voor opkomst en moet nu weer terug naar de suikerbieten. En die houden niet van Challenge. Nu heb ik gespoeld met water en er hierna de hele nacht Primaclean in laten staan en dit hierna weg gespoeld en nog eens door gespoeld. Hoe doen jullie dit als er van gewas word gewisseld met reinigen van de veldspuit? Heb ook gehoord dat er mensen zijn die ammoniak of chloor gebruiken heeft iemand hier ervaringen mee? Graag hoor ik jullie ervaringen
Mijn hydrauliek ventiel is verstopt. Weet iemand waar je dit kunt laten repareren, want zelf uit elkaar halen lijkt me lastig? Het gaat om het ventiel op een Deutz 3005 die gebruikt wordt voor de achterhef. Volgens mij een Bosch HY/SR 10.
Halle TF'ers Een tijdje geleden heb ik een nieuwe kabelboom gekocht voor mijn Ford 5000. Nu kom ik er achter dat de kabelboom voor gelijkstroom is. Onze Ford is een aantal jaren geleden omgebouwd/omgezet naar wisselstroom. Is het mogelijk om de kabelboom om te zetten naar wisselstroom? Of kan ik dan beter wat anders kopen? Groet,
We hebben een john deere 6120 die ineens motorolie begint te lekken uit de carterontluchting. In ieder geval ik denk dat dat pijpje van de carterontluchting is. Wat kan de oorzaak zijn, en wat is er eventueel aan te doen? Ik hoop dat het niet ernstig is... Zelf zat ik te denken aan verkeerde olie, of teveel olie? ik heb al gepeild, er zat zeker niet teveel in. Alvast hartelijk bedankt!
Waarom zie je over de grote plas vooral skidloaders en weinig mini shovels. En wat is het voordeel en nadeel van een skidloader.
Hallo nu de deutz verkocht is ben ik me aan het oriënteren naar een frondhef met pto voor de john deere 6320. Welke zouden jullie nemen? een zuidberg of een sauter en zoja waarom.
Goedemiddag, Ik wil graag lucht op een opbouw zaaimachine zetten. nu heb ik geen idee wat voor blower/blazer je daar het beste voor gebruiken kan. Iemand tips? Mvg, Sjors
Hallo allemaal op onze JD 6420 zijn de boxen van de radio aan vervanging toe deze zijn opgeblazen lijkt het. Brommen zeer ernstig bij muziek met bas en geluid is over het algemeen onzuiver. Wie heeft er ervaring met Luidsprekers wisselen? want ik heb de roostertjes eens uit plafond gehaald en een luidspreker los geschroefd maar deze passen niet door het gat. Moeten deze via boven eruit (dak los doen ?) of moet ik hier voor de hele hemel los maken ? En welke boxen/luidsprekers zijn aan te bevelen ?
De Nederlandse overheid heeft ingestemd met de derogatiebeschikking dat op klei- en veengrasland de sleepvoettechniek alleen bij temperaturen onder de 20 graden mag worden gebruikt. Cumela is daar fel op tegen, omdat dit onze leden en hun medewerkers dwingt om bij nacht en ontij te werken.
[b]John Deere zal tot en met 31 oktober 2021 niet op Europese beurzen te vinden zijn. Dat betekent in ieder geval dat de fabrikant de EIMA in Bologna en ...[/b]
Hallo allemaal. Ik ben opzoek naar onderdelen voor een NORD reductie kast van een elektromotor uit onze kippenstal. Weet iemand waar ik deze kan krijgen ? Alvast bedankt voor de Moeite ( Ik heb NORD Nederland vorige week maandag al gemaild daar heb ik nog geen reactie van gehad).
Hallo allemaal Ik ben op zoek naar de juiste kleur voor Amazone oranje van bouwjaar 2016 Ze hebben mij onderstaande verf verkocht maar deze kleur klopt niet. Wie weet wat de juiste kleur is ?
Woonplaats: Zuid-Limburg Leeftijd: 26jr Laatst online: 1wk geleden
Kom van een gemengd bedrijf. Akkerbouw en Leghennen
Ik heb ervaring met de volgende machines: