Nieuwe new holland t8000
New holland komt volgend jaar met een nieuwe t8000 wat vinden jullie er van?
Deel dit topic
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Op TractorFan komen elke dag duizenden mensen bij elkaar om te praten over tractoren, grote machines en alles wat daar bij hoort. Jouw hulp kunnen we daar goed bij gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Wel een lange neus idd...
Dit lijkt mij ook fotoshop ja. Sterker nog: het is fotoshop. Kijk maar naar het logo achter de uitlaat. Die is opvallend breed.
New Holland ontwerpt heus wel weer een nieuwe neus. Alleen Fendt doet aan hergebruik.
De neus is best maar de as mot eijk naar achter
gaan ze ook met zo een lelijk lange neus werken. was wel te denken nadat ze uitkwamen met de nieuwe Case. en front lijkt me nogal sterk op de T7000 of T6000. allemaal dezelfde boel. tis een crisistrekker qua design (en kwaliteit dan ook denk ik)
caseih krijg een trekker van 400 pk en aangezien caseis en newholland ( CNH) in de zelfde fabriek gemaakt worden krijg de new holland dus ook 400 pk
dus waarschijnlijk komt hij er wel
Dit is gewoon door 1 of andere amateur gedaan die een middag niks te doen had en aandacht wou hebben. Die amateur is niemand van New Holland, want die hebben betere smaak. :lol:
is wel waar
Je kunt ook zeggen, NH gaat geen Cummins meer gebruiken in hun kniktrekkers, dus nu ook niet meer in de T8000. Daar zou dan ook een Iveco inkomen. :|
Is gewoon een T 7000 serie die ze dus aan alle kanten gaan laten mislukken
Dat logo is ook idd. gigantisch breed
ik ben de webmaster van de website waar jullie de info vonden. Ik moet jullie teleurstellen en zeggen dat dit een fotoshopafbeelding is op basis van een T7000 tractor. Waarschijnlijk word de neus ietsjes korter en kom er een BREDERE "neus" die zal zowat verdubbelen in dikte. De specificaties kloppen wel ik hoorde onlangs van een dealer dat er dat er een prototype word getest in Italië bij de hoofdplant van New Holland.
Groeten JL websmaster www.trekkermix.blogspot.com