Mijn John Deere 2040 Start niet meer. Accu's zijn goed.
Als ik de sleutel op contact zet, en dan aan de start schakelaar draai, gebeurt er niets.
Lampjes op het dashboard gaan uit tijdens het draaien, meer niet. Na loslaten van de startschakelaar zijn de lampjes weer aan.
Er is geen klik te horen.
Kan de start schakelaar kapot zijn?
Zit er een beveiliging op dat de tractor in de vrij moet staan, voor te kunnen starten? Hoe en waar zit deze beveiliging?
Lees ook
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de John Deere 2040 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Die schakelaar wil wel eens stuk gaan.
Stephan, wat bedoel je precies met Pstand?
De tractor start overigens wel door op de startmotor een verbinding te maken met schroevendraaier of iets dergelijks tussen 2 aansluitklemmen.
Graag willen we weten wat het geweest is en hoe het opgelost is.
Het had dus toch met de beveiliging te maken die controleert of de tractor in z'n vrij staat. Deze zit inderdaad onder de cabine op de achterbrug. Je komt er met de hand bij, maar je kunt niet zien wat je aan het doen bent.
Dit is een 2 aderige kabel met platte stekker. Die stekker zit over 2 koperkleurige platte kopjes geschoven. Ik heb hier een foto van kunnen maken met de telefoon want die paste er nog net tussen. Deze zal ik er bij zetten.
Maar dit was allemaal nogal vies. Schoon gespoten met remreiniger en na geblazen met compressor.
En toen startte de tractor weer!
Iedereen super bedankt voor het mee denken en reageren!
(klik om te vergroten)
Weer een trekker gered mede door tf ers