Ik heb een Caprari aftakas pomp welke geen water meer geeft.
Vorige week moest het toerental al omhoog om hem nog wat te laten verpompen maar nu is hij helemaal gestopt.
Wat is er dan meestal kapot?
Hij lekte niet, draaide goed, pomp vanuit een put.
Lees ook
Ford 4600 - Temperatuurmeter geeft te hoge motortemperatuur aan - opgelost
Mc-Cormick D 430 - gezocht motor van een d 430
Steyr 8075 - Waterpomp vervangen of herstellen
Atlas 1304 - Loopt warm wil niet uit
Schaffer 222 - Raakt oververhit / kook
Fendt 308/90 - Waarvoor dient extra contactslot met sleutel in dashbordklep rechts boven wielkast
Fiat 780 - Lekt koelvoeistof bij de verwarming
Schlüter S15 - Waterpomp poelie vervangen
Roest in koelsysteem
Motor oliedruk wel of niet een probleem?
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Op TractorFan komen elke dag duizenden mensen bij elkaar om te praten over tractoren, grote machines en alles wat daar bij hoort. Jouw hulp kunnen we daar goed bij gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Meestal is dan de waaier versleten. Misschien veel zand meegekomen met het water
Maar ik zou eerst eens de aanzuig slang en koppelingen goed nakijken. Ik had vorig jaar het zelfde probleem; was er een klein gaatje in een van de koppelingen geroest.
Mocht je pomp echt versleten zijn heb ik nog wel een pomp in de aanbieding.
Hoor je ook geschuur bij het aanzetten.
Ook wil een dot gras etc de boosdoender nog wel eens zijn.
Idd ook grafietkoord checken, dit wil door temperatuur wisselingen en ouderdom wel eens vergaan, aanzuigen doet hij dan heel slecht of helemaal niet meer
weet je zeker dat het water niet te diep zit voor wat de pomp kan aanzuigen?
Hier zijn al meerdere mensen in de problemen gekomen met beregenen omdat het grondwater steeds lager zit.
Is hier nog speciaal vet voor nodig of kan dit gewoon met smeervet? wie weet het!
Daarna zal het wel weer droog worden