Fendt 305 LS - mazout pomp
Ik en een maat zoude onze fendt 305 ls wat willen opendraaien maar waar moet het juist bij de mazout pomp? alvast bedankt
Deel dit topic
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Fendt 305 LS ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Met de tip die je geeft help je die pomp naar de knoppen
ik zeg alleen dat daar de stelschroeven zitten, wat hij er verder mee wil doen is zijn eigen verantwoordelijkheid.
Als je vertelt dat dat dekseltje er af moet, loopt de olie er uit. Hoe kan zo'n jongen van 42 jaar nu weten dat er weer olie in moet en hoeveel. Op zulke momenten is het beter om niets te zeggen, maar dat is mijn persoonlijke mening.
en Wss weet papa er ook niks van.....?
Een geluk, hij is niet van mij.
Oja ik ben niet verantwoordelijk voor de schade of wat dan ook, dan zou je het door de dealer moeten laten doen. Die kan je garantie geven.
Als je het met verstand doet kan opdraaien geen kwaad hoor.
maar meestaal plaats je een topic als je zelf niet weet hoe het zit
dus of het wel zo verstandig is
Dan kun je het die jongen beter fatsoenlijk uitleggen dan hem zelf laten knooien dat alles in de soep loopt.
Als ik jou was zou ik het topic verwijderen, krijg je alleen maar weer gezeur mee
Als je maat zo handig is met pompen zo die het dan zelf niet weten???
En ik kan je vertellen dat met dat kleine beetje kennis wat JIJ ehbt van dit type pomp de kans zeer groot is dat het niet lang goed gaat als je er zelf aan gaat zitten schroeven.
Het opschroeven zelf is nog niet eens het moeilijkste maar hetgeen je moet doen voor je weer uren gaat rijden met de trekker is nog wel belangrijker.
Als je niet tegen kritiek kunt wat zoek je hier dan.
De meesten geven gewoon aan, afblijven van die pomp, en wat heeft het voor meerwaarde om die pomp op te draaien, gewoon om het ruig en stoer is, dat er een dikkere rookpluim uit de uitlaat komt, gewoon onzin.
En als je hem dan toch wilt opschroeven, ga dan naar een erkend bedrijf die er wel verstand van hebben.
En het net wat Snaky Bill ook zegt, de verstuivers.
Wacht maar tot ze zelf nen keer de mazout moeten betalen, ze zal snel terug origineel staan... Ik probeer elke keer als ik met de trekker rijd zo zuinig mogelijk te rijden, ondanks dat ik geen boordcomputers of dergelijke als hulp heb om te zien of dat effectief lukt. Maar momenteel mag ik niet klagen over het verbruik dat onze trekkers hebben
Het is allicht een zinloze bijdrage, maar waarom adviseer je meteen een hele slag te geven, en nog wel met stilstaande motor? Persoonlijk lijkt me 1 hele slag erg veel, zeker als je niet eens hoort wat de motor erop doet, dus met de (kleine, maar toch niet afwezige) kans dat ie direkt op hol slaat na starten.
Ik heb er zelf ooit een TERUG gedraaid! Rookte continue, en heb dit gewoon met stationair lopende motor gedaan, kun je meteen horen aan het lopen/ontbranden, en zien aan de rook hoe ie erop reageerd. Had aan duidelijk minder dan een slag genoeg.