David Brown 990 - lager

Weet iemand hoe ik het lager hier binnenin eruit krijg? (leesmeer, rode cirkel)
ik heb de as er al uit waar het stuur op zit.
gr
timo

Lees meer »

zetordrivertimo

Reacties

ADB996
Als ik het goed begrijpt is de as er uit waar die 2 moeren er op zit? is hij mechanische?
Rega
Is et lager kapot? Kun je et geheel niet dompelen in dieselolie en dan schoonmaken?
ADB996
Hier kun je zien hoe het stuur huis in mekaar steekt. hopelijk weet je hier mee volgden.
Zelf heb ik geen stuur huis uit elkaar gehaald, dus kan je helaas geen ervaring delen
zetordrivertimo
@ADB996 @Rega ja ik heb er al nieuwe kogels inzitten (nr 7,8) het lager bovenin is idd kapot in die 'verdikking' nr11. Zat t lager maar het is net alsof die verdikking erop geperst zit. Dus ik zou niet weten hoe ik dr een nieuw lager in krijg en de oude eruit.
Ik heb hem al helemaal schoongespoten met de stoomcleaner

heb je er ook een lijst bij wat alle nummers zijn? is altijd wel handig 😄 ik weet nu tenminste wel dat er meer onderdelen onder t stuur hoort te zitten dan erop zat 😛
ADB996
Welke nr. moet je weten want kan er geen printsyreen van maken omdat het een vrij laag balk is.
zetordrivertimo
@ADB996 oke, toch bedankt. ik wou even weten of nr 11 het lager was of dat omhulsel
ADB996
1 1 K905679 NUT DOMED NUT - 5/8 UNC
2 1 K626671 SLUITRING WASHER - 5/8 in., special
3 1 K83746 WIEL STEERING WHEEL - black
1 K19608 KEY KEY - Woodruff no. 606
1 K912410 RESERVEONDERDEEL STEERING COLUMN ASSEMBLY, Includes: Ref. 4 - 18 and grease fitting
4 1 K912413 SUPPORT STEERING COLUMN
5 1 K912411 KIT STEERING SCREW AND NUT, Includes: Ref. 6 - 10
6 1 K961672 NUT STEERING NUT
7 28 K11286 KEGEL STEEL BALL - 5/16 in. dia.
8 2 K960990 BUISMOER TRANSFER TUBE - halves
9 1 K960991 RETAINER CLIP - transfer tube
10 2 K960992 BOUT BOLT - 1/4 UNF, special
11 1 K903469 PAD, RUBBER RUBBER BAFFLE
12 1 K903461 SPACER SPHERICAL SEATING
13 1 K903462 KOGELLAGER LOWER BEARING
14 12 K13506 KEGEL STEEL BALL - 3/8 in. dia.
15 1 K903463 CONISCH LAGER ADJUSTABLE BEARING CONE
16 1 K903468 O-RING "O" RING - 1-1/4 in. internal dia.
17 1 K924967 NUT LOCKNUT
18 1 K923681 SEAL DIRT EXCLUDER
1 219-8 SMEERNIPPEL NIPPLE, LUBE, 1/4"-28 NPT x .54" lg, ANF
19 4 K600602 BOUT SETSCREW - 7/16 UNC x 1-1/2 in. (Column to steering box)
4 K19483 WASHER SPRING WASHER - 7/16 in. (Column to steering box)
20 1 K962511 HOUSING STEERING BOX, Includes: Ref. 21 & 22
21 2 K621301 BUSHING BUSH - long
22 1 K621300 BUSHING BUSH - short
3 219-8 SMEERNIPPEL NIPPLE, LUBE, 1/4"-28
ADB996
Hier even de bovenste nummers er van. het is mijn toch gelukt om een lijst te maken. 😉
zetordrivertimo
@ADB996 mooi bedankt!
DB_jansen
messicks.com/CAS/231.aspx/ hier nog wat meer plaatjes, bij steering staat ook de kolom tussen 😉
« Terug naar discussielijst

TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij

Heb jij ervaring met de David Brown 990 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!