Hallo, sinds kort ben ik in het bezit van een Fordson Major. Hij start niet echt geweldig, ik denk dat de startmotor niet lekker is.
Startmotor heb ik onlangs losgehaald en helemaal schoongemaakt. Binnenin was alles vet van olie. Daarna was het starten beter, maar nu heb ik weer hetzelfde probleem. Beetje olie druipt aan onderkant uit de startmotor. Niet veel, maar het komt wel uit de startmotor.
Startmotor krijgt de motor niet rond.
Ik heb het idee dat die olie bij de opening naar het vliegwiel vandaan komt, is dat normaal? Moet hier geen dichting tussen?
Lees ook
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Fordson Major ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
www.trekker-onderdelen.nl
als het mijn trekker was zou ik hem delen en dan ook gelijk de prise as keerring vervangen maar let op als je een doordraaiende aftakas hebt zitten en 2 prise as keerringen in . een grote en een kleine.