Waar kun je de olie van de achterbrug pijlen en bij vullen
En welk type oli gaat er in de acherbrug
Wat voor rem olie mag er in de remmen (is een gescheiden systeem)
Lees ook
Mc-Cormick D 436 - Keerring ingaande as versnellingbak vervangenn
Fordson Major - Hoe alternator aansluiten
Welke bewerkingen doen bij onderwerken groenbemester?
David Brown 880 - Onderdelenboek, Werkplaatshandboek, exploded view
Massey Ferguson 3050 - 12v stopcontact aansluiten
Valtra Valmet 6800 - Of 6600 te koop gevraagd
Fiat 980 DT - Remventiel opbouwen iemand ervaring?
Te koop: Vooras fiat 850 dt
Sterke euro en ineffectieve Russische olieboycot doet pompprijzen kelderen: diesel spotgoedkoop, benzine voordelig
Trucks kieken - Week 11
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Op TractorFan komen elke dag duizenden mensen bij elkaar om te praten over tractoren, grote machines en alles wat daar bij hoort. Jouw hulp kunnen we daar goed bij gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
Remolie is gewoon motorolie, als je DOT gebruikt gaan je pakkingen eraan.
[url]tracteurs-someca.fr/docs/580.pdf[/…]
de eerste 780 en 880 moest je daar de achterbrug vullen maar bij de 580 zit rechts naast de topstangbevesteging een moer met daaraan een pijlstok en daar kun je hem ook vullen.
en bij de eerste 780 en 880 stond op het potje van de remolie alleen bijvullen met motorolie maar later moest er 10W op.