
Oliver 682/684
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Oliver 682/684 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Volgens de kentekenregistratie is er maar één 684 in Nederland, dat is deze. Weet iemand toevallig wellicht meer over de achtergrond van deze trekker? Of deze bijvoorbeeld nieuw verkocht is in Nederland, of juist geïmporteerd?
De trekker wordt gebruikt op ons hobbybedrijfje. Voornamelijk ploegen met een Rumptstad-tweeschaar, en wellicht voor de rotorkopeg, kipper en zaaimachine.
Laatste
Reacties
Tip houd het oliepeil in de eindvertraging in de gaten van ieder voorwiel, er gaat weinig in en zonder is funest
Vooral niet vergeten om er af en toe een foto van te plaatsen