
New Holland NH2
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de New Holland NH2 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
mileu mileu en .......
dus lelijke dingen
kijk eens naar een die nieuwe auto's waar ze een nieuwe motor in drukken daarvan lijkt het prototype ook op een opel kadet.
als je nu een compleet nieuwe intrieur en buitenkant ontwerpt wat ikweetniethoeveeluero's kost en het blijkt helemaal niks is dat een beetje jammer geld he
maar waarom is het nu een lelijk ding dan?
wat zullen ze wel niet van julie denken
en ik ben het wel met Deutz-Fahr 650M eens, hoe meer je hem ziet hoe mooier ie word.
(doe mij maar een echte Valmet 705
en als dan in de week met deze trekker op het veld werkt en je toch nog eens zin hebt in een diesel dan haal je gewoon je diesel nog eens van stal, en nadien zet je hem netjes terug!
ik vind deze trekker wel iets hebben (alleen die spiegels en de led'jes gaan erover)