Goeiedag allen, Dit weekend heb ik trekkertrek in de 5,5 ton en 6 ton duits dus dan mag ik trekhoogte 80 ipv 50 doen, Ik mag ook dubbellucht doen achterop in de 6 ton en ik kan dan nog 4x 37,5 gewichten achterop of voorop doen, Wat is jullie advies? Vermogen heb ik zat alleen grip is steeds het ding, Nu word dit de eerste keer met de dubbelucht omdat met 5,5 ton al te zwaar was dus wou het dit keer eigelijk wel proberen anders zet ik ze weer te koop. Nu is de vraag wat is jullie advies? Baan is kleiachtig en zal niet super droog zijn ben ik bang voor, Banden rond 0,3/0,2 heb michelin xm 108 dus dat zit wel goed. Nu zei kameraden alleen beter meer gewicht achterop dan dubbelucht, dubbellucht is even breed als trekker band maar minder profiel zo 20/30cm gok ik, trekker heeft 60/70 nog dus die gaat eerst in de grond en dan komt de dubbelucht erbij, Hoor graag wat jullie tips zijn wel of niet en waar ik het beste me gewicht kan plaatsen, Alvast bedankt!
Goeiedag, Wij zitten veel in het groen bermen dijken met de opraapwagen en transport over de weg om te lossen of andere locatie, Nu willen we graag minder spelling op de trekbek dat geklapper anders en gestoot begint vervelend te worden, We hebben k80 al voor de trekker voor andere machines maar zou dit ook goed gaan als je een dijk oprijd of schuin gaat? Komt best wat kracht op dan met zulke momenten, Hoor graag jullie advies/tips Alvast bedankt!
Goeiedag, Ik heb een ex leger Still 70/25R gekocht met het nodige werk daar was de prijs ook naar, Heeft kabelboom brand gehad, Nu heb ik de motor weer werkend, Gloeien starten contact doet het weer alleen het rijden blijft nog een ding, De heftruck heeft elektrische rij motor met een mercedes diesel, Het is een 24 volt systeem en heb al een kabel diagram gevonden alleen komen er nog niet verder uit.. In het midden onder de stoel zit een elektra kast met relais erin etc en hierin zit ook relais die het signaal moet geven om te rijden alleen die krijgt maar 12v ipv 24 dus die doet niks en we vermoeden daar het probleem zit, iemand een idee wat het probleem zou kunnen zijn of hoe we dit kunnen omzeilen mischien? Massa punten etc en kabels heb ik nagelopen en lijkt goed, Mocht er wel iemand in regio Overijssel me hierbij willen helpen die handig is met stroom hoor ik het graag! Uiteraard tegen vergoeding
Zoek een trekoog die aan een veenhuis dumper van 2002 kan, zit nu k80 aan maar een trekoog is makkelijker met andere trekkers en in de verhuur, Hoor graag of iemand iets heeft! Groet Danny
Leeftijd: 26jr Laatst online: 1mnd geleden
Ik heb ervaring met de volgende machines: