We hebben helaas nog geen technische specificaties van de Farmer 3 S.
Er zijn een <strong>paar</strong> leden die ervaring blijken te hebben met de Farmer 3 S, gezamenlijk zo'n 570 draaiuren. Elk lid kan zijn ervaring met deze prachtige machine toevoegen. Word ook lid »
Geen gebruikerservaring opgegeven
Heeft iemand toevallig een foto van een brandstofklep, voor in de motorkap van een Fendt Farmer 3 S? Of nog beter heeft iemand deze te koop?
Hallo,
De vooras van mijn farmer 3 s beweegt naar voor en achteren door slijtage op de bol/kogel in het midden van de tractor. Ik weet niet hoe het origineel in elkaar zit maar zou graag de speling weg krijgen.
Kan iemand mij helpen met foto's?
Ik ben op zoek naar een koplamp en 2 koplamp houders waar de koplampen in zitten. Ben ook opzoek naar een klepje die op de motor kap zit waar onder de diesel tank zit ook mis ik waar de luchtfilter zit een petje boven op moet. Mvg
Weet er iemand hoeveel mijn klepspelling mag zijn van mijn Fendt Farmer 3s?
Hoeveel weegt een farmer 3s bouwjaar 1966 zonder vooraandrijving
Vanmiddag men hefinrichting gedemonteerd omdat deze al een lange tijd olie van uit de hydraulictank in de versnellingsbak stopte. Ik wil nu weten wat er diend vervangen te worden.
Ekel de dichting op de piston links op de foto en de afdichtingsplaat?
Of moet de cilinder er ook uit of kan deze er niet uit?
tractorfan.nl/picture/897334/…
Alvast bedankt
Simon
Hallo de hef van mijn 3s wil niet meer zakken! volgend mij is de hefas krom!
wie weet of dit te repareren is! zo ja wat is hier voor nodig en is dit te doen!
Hallo allemaal,
Ik ben nieuw op dit forum en zal me eerst even bondig voorstellen. Mijn naam is Michael Renaers, 30 jaar en ik woon in België. Afgelopen weekend hebben mijn vader en ik een Fendt Farmer 3 s gekocht uit 1969 die we helemaal willen restaureren en daarbij leek het me handig om me hier aan te melden zodat ik wat externe hulp en feedback heb...
De Fendt zal helemaal uit elkaar moeten (koppeling niet) want er is iets mis met de boite (versnellingsbak)... Verder draait hij netjes en klinkt hij nog héél gezond!!
Misschien kunnen jullie me ook helpen met wat onderdelen want dit is compleet nieuw voor me. Saptborden voor en achter zoek ik ook nog? Zijn er nog onderdelen te vinden voor de Farmer 3 s en zijn ze duur... Ik hoor het wel van jullie!
Ik heb wel al ervaring met het restaureren van oldtimer brommers (mijn andere hobby). Het betreffen Yamaha FS1, 50 cc's. We hebben er een 14 -tal.
Genoeg gepraat, hier wat foto's van de Fendt Farmer 3 s.
Groeten, Michael
Ik ben bezig met het opknappen van een fendt farmer 3S maar kom er niet uit met de verlichting, knipperlichten, remlichten etc. Heeft iemand een elektrisch schema voor mij?
Hey mede TF-ers,
Weet iemand de breedte van een fendt farmer 3S ?
Vanaf de buitenkante van de spatborden gemeten.
Groeten,
De Yanmarman (kevin)
Onzin reacties worden verwijderd!!!