
Fordson Super Major
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Fordson Super Major ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
3,5 ton Zuid Beyerland
Laatste
Reacties
78 en 77 meter
Ik vond het goed want het was in een zwaardere klasse
Ik rij liever 2,5 ton dit was 3,5 ton !!
Ik was 14de van de 21
Achteraf had ik mijn trekhaak lager moeten houden en meer lucht in de bandjes stonden nu op 0,45
maar achteraf is een koe in zijn kont kijken
het is ook altijd maar weer afwachten hoe het gaat welke omstandigheden je weet het nooit echt goed voor dat je op de baan ben geweest,maar het gaat er ook meer om het meedoen dan om het winnen denk,het moet hobbie blijven
Klopt als je maar mee kunt rijden vind ik het ook goed en je weet van te voren dat je in de 3,5 ton toch niet kunt winnen!!