
Sauerburger SH500
TractorFan kan niet bestaan zonder mensen zoals jij
Heb jij ervaring met de Sauerburger SH500 ? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Of je nu actief bijdraagt door foto's, video's, topics, technische gegevens of reacties te plaatsen, of je zorgt er middels de stemknoppen voor dat de beste inhoud naar boven borrelt.. Iedereen kan helpen om dit tot de meest fantastische fan-site te maken die er is. Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste
Reacties
En als et ernstige afloop is schiet je jezelf ook voor de kop
Als je ff niet op let met autorijden ben je ook om een boom gevouwen of lig je in de vaart. Bewust zijn van de gevaren is veel belangrijker.
Grote angst van mij om een kleintje plat te rijden. Soms betrap ik er mij van dat ik niet achterom heb gekeken als ik naar achteren rij. Ga maar eens bij jullie zelf na of je dat altijd doet bijvoorbeeld met laden van de mengwagen of zoiets.