Ik zocht een klembout zoals hier onder op de foto, voor m12 schroefdraad, voor op de verdeelmolen van onze Slootsmid bemester. iemand een idee waar ik deze kan krijgen? Kan ze alleen in m8 vinden. Aangezien we de molen nog wel eens vast hebben en het een heel gedoe is om elke keer de ringen los te draaien, had ik bedacht om er klembouten op te maken.
Curverbaan Kemper opraapwagen kapot, en een curver lager kapot, is hier nog aan te komen?
Is het mogelijk om onze Schuitemaker robusta (wormpomp) on te bouwen naar een schuitemaker perfekta (vacuümpomp)? Lijken mij op het oog namelijk grotendeels dezelfde tanken.
Hebben afgelopen voorjaar een haspel gekocht (Faber) alleen nu werkt de aanzuigpomp niet meer om de slang vol te zuigen (zie foto’s) iemand enig idee hoe dit werkt
Is het mogelijk perspulp onder de mais te doen (rijkuil) Door bijvoorbeeld eerst perspulp te laten komen en dat een aantal weken onder het plastic te laten, en vervolgens als het afgekoeld is en het zich gezet heeft de mais er over heen te kuilen of zal de perspulp dan alsnog uit elkaar glijden?
Wat is de actuele kunstmestprijs is Nederland en zakt deze nog verder? En is de kunstmestprijs in Duitsland ook gezakt nu de accijns op brandstof zijn verlaagd?
Waar zijn stickers voor een Schaffer 338 te bestellen? Zijn deze nog nieuw te verkrijgen orgineel? of imitatie?
Wat is de prijs van een nieuwe wormpomp/revisie van een schuitemaker robusta ptw80? 4000L/min
De koppeling van onze Fendt 306 ls (1984) is er meest door, af en toe met achterwaarts de stal in rijden met de mengwagen begint de koppeling al te slippen, iemand een idee wat dit ongeveer kost om te laten vervangen?
De koelvloeistof van onze fendt 310 (1997) komt bij de motorolie in, hoe kan dit? en is te nog makkelijk te verhelpen?
De cilinder van onze giek is geknapt, iemand een idee of deze nog te maken is of beter een nieuwe bestellen? En waar evt te bestellen? Type: Schaffer 338
Versnelling 1, 2, 3, R doen het niet meer van onze Fendt 306 LS, de 25, 30, 40 wel, iemand een idee wat dit kan zijn?
Wil 306 gaan opknappen, deur en raam rubbers de beste tijd gehad. Waar zijn deze te bestellen? Abemec weet ik maar keiduur. Misschien nog ergens anders? En de bruine binnenbekleding ook nog ergens te koop? Alvast bedankt
Er lekt olie onder uit de motor weet iemand wat dit kan zijn? Zie foto’s
Kan ik van de slang die naar de gele luchtrem koppeling gaat lucht aftappen voor mijn luchthoorns? staat daar constant druk op?
Ik zoek een cabine voor onze schaffer 338 weet iemand waar deze te krijgen zijn?
Wij willen een nieuw kuilhapper kopen met een dichte bak voor onze (mini schovel) schaffer 338 heeft iemand hier ervaring mee? hebben een tijdje terug een gebruikte redrock kuilhapper gekocht 1,40m, werkte op het eerste gezicht goed, maar nadat er 2 tanden zijn afgeknapt (waarvan 1 boven de mengwagen) durf ik het niet meer aan. en willen we er nu een met een dichte bak welk merk kan ik dan het beste voor kiezen? hebben een schaffer 338 en tilt vanaf de grond ca 1500 kg en ca 1000 kg tipping load.
Heeft iemand ervaring met een fendt 306 ls en een kuhn 243(of 283) wij willen bij onze fendt 306 ls een kuhn 243(of 283) kopen zodat we met 2 trekkers kunnen maaien
Bestaat er een AP 1200 met een dichte bak of is 1400 het kleinste model met DB? Zoeken een kuilhapper voor onze shaffer 338 en ben bang dat een 1400 net aan de krappe kant is met 600 kg. Tanden heb ik liever niet aangezien we dat nu ook hebben en mij er al een keer een is afgeknapt boven de mengwagen.
Hallo, wij willen een grotere minishovel kopen die op een aanhanger kan worden vervoert. het moet wel een nieuwe zijn maar het liefst niet te duur. hij moet pallets met stenen kunnen verplaatsen en bomen. wat raden jullie ons aan?
Gezocht kléber MA5 11.00 - 16 eenlingband. Ca 50% profiel
Ons krachtvoerautomaat geeft deze melding ‘druk op een toets’ (zie foto), Als ik bij een koe een aantal kg brok wil veranderen staat er normaal altijd voer toegangscode in, maar nu staat er deze melding, en als ik op een toets druk gebeurd er niks, kan nu dus geen brok meer aanpassen exc.. iemand enig idee wat dit kan zijn?
Wat kost een motor revisie voor een fendt 310 farmer? Zit een zelfde motor is als een 509c, 510c. Onze Fendt 310 begint namelijk olie en koelvloeistof te verbruiken, vooral met zware werkzaamheden. Heeft ca 6000 uur gelopen.
De bandjes van onze lely mestschuif zijn aan vervanging toe, nu wou ik er wat bestellen maar zag dat deze behoorlijk prijzig zijn €120 - €140 p/s zijn hier nog altanarieven voor?
Woonplaats: agelo Leeftijd: 20jr Laatst online: 1d geleden
Melkveebedrijf in Agelo80 melkkoeien
Ik heb ervaring met de volgende machines: