Hallo, Hebben hier al nu zo'n 20 jaar een werktuigloods van 25x10. Modelletje kapschuur, maar nooit geen stroom in gehad tot afgelopen zomer toen we er zonnepanelen op gelegd hebben. Nu is het toch prettig om wat verlichting erin te hebben, vooral met het wisselen van werktuigen. Nu lees ik veel over die UFO spots, maar ben bang voor schaduw? Is het niet beter om meerdere van die LED battens of armaturen aan de gordingen te schroeven? Dus meer verdeeld over de diepte, zodat je minder schaduw hebt? Ze zullen geen uren per week branden, maar in deze tijd van het jaar is wat verlichting toch wel prettig. Wat voor een lichtkleur is voor zulk welk het meest prettig? 6000K? Zit verder geen werkplaats oid in deze loods, puur werktuigberging/opslag. Heel hoog is het niet, nok hoogte 7m, vooraan meter of 4, achter 3 meter oid? Standaard modelletje van uitterdijk destijds.
Zoek onderdelen om extra hydraulische functie op te bouwen op oude Linde heftruck h25d voor op lepelbord Iemand ervaring met dit model heftruck, en of weet waar nog onderdelen te krijgen zijn? 3e dubbel werkend ventiel + bedieningshendel Speciale dubbele hydrauliek slang die over de mastketting gelegt kan worden Wie kan mij opweg helpen?
Hallo, ik zoek een gebruikte Midibalen klem voor een redelijke prijs, wie heeft er nog eentje liggen en wil hem wel kwijt??
Beste allen, Wij zijn zoekende naar een amerikaanse tractor, voor het landbewerking op Curacao. Het betreft 8 hectare landbouwgrond, dat 20 jaar niet is gebruikt. We willen inzetten om landbouwproducten te cultiveren. We richten ons voor nu op een Ford (onderdelen eenvoudig te importeren) met een minimale vermogen van 95 PK, airco in de cabine, 4WD, laadarm & bak, palletvork voorzijde, cultivator en aanaarder. Het transportmiddel is een 20 FT High Cube zeecontainer. De tractor wordt als multifunctioneel beschouwd en moet hierdoor inzetbaar zijn voor overige doeleinden op het terrein. Kunnen jullie ons hierbij helpen? Groet, Tractoropcuracao!
Zeker droog gras conserveert in balen beter dan in de kuil. Maar ook voor najaarssnedes wordt vaak op het persen en wikkelen van balen teruggevallen. Waarop moet je hierbij letten? Wikkelbalen nemen toe in populariteit, omdat aan sleufsilocomplexen milieutechnisch hoge eisen worden gesteld, maar ook door de voorbije droge jaren. Naast het voordeel van een hoge voerkwaliteit en weinig verliezen, is het voer makkelijker te transporten en daarmee ook te verhandelen dan voer in een rijkuil of sleufsilo. Maar balen persen en wikkelen is ook niet bepaald voordelig. Als je wilt dat het zich terugbetaalt in de beste voerkwaliteit, moeten de balen onder optimale condities gemaakt worden. Ook als de balen worden gemaakt van slechts één snede of in het kader van een logistieke oplossing.
Wat is de beste manier om ronde balen te stapelen. Vlak recht bovenop?
https://youtu.be/Bi8Mc0KK-44
Wij gebruiken op ons bedrijf een electrische heftruck voor voer aanschuiven en tilklussen. Makkelijk, stil en wendbaar. Beperkter dan een minishovel, maar wel stukken goedkoper. Wij merken dat het voer aanschuiven wel veel vraagt van een electrische heftruck omdat er dan een langdurige hoge stroomvraag is. Wij zitten daarom te denken om over te stappen naar een lpg of diesel versie. Dan wordt het rijden mechanisch aangedreven en dus sterker. Voorkeur heeft lpg ivm uitstoot en lawaai. Diesel is weer makkelijker qua brandstof. Zijn er op dit forum mensen met ervaring met een lpg versie? Hoe lang kun je op een fles, gaat wisselen van fles makkelijk? Zijn ze makkelijk bij te vullen en mag je volle reserve flessen vervoeren/opslaan?
Hoeveel gewicht kan een 1056XL uit 1987 trekken? Zou er een kipper van 7 ton eigen gewicht plus 12 ton lading achter kunnen? Dus 19 ton trekken. Dan zou de totale combi 24 ton wegen.
Deel 1 zit vol met het maximale aantal reacties, welkom op deel 2: Sterk gestegen nieuwprijzen, lange levertijden en een onzekere toekomst zorgen ervoor dat boeren meer in gebruikte tractoren zijn gaan zien. De vraag overstijgt nu zelfs het aanbod. Deel 1: https://www.prikkebord.nl/topic/300068/
Ik wil de front pto inschakelen, maar heb geen idee hoe je deze inschakelt via dit kastje. Heb al wat geprobeerd met 1 of 2 knoppen indrukken maar gebeurd nog niet zoveel. Iemand bekend met dit kastje?
Leeftijd: 35jr Laatst online: 44min geleden
Ik heb ervaring met de volgende machines: